Beeline Moto: nowoczesna nawigacja dla motocyklistów

Marek Cekaw
Beeline Moto: nowoczesna nawigacja dla motocyklistów

Już wkrótce motocykliści będą mogli korzystać z niezwykle wygodnej i łatwej w obsłudze nawigacji GPS. Beeline Moto, to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach jednośladów, oferujące dużą funkcjonalność.

0

Motocykliści, podobnie jak kierowcy, także muszą czasem korzystać z nawigacji GPS, by znaleźć określony adres. Standardowe nawigacje nie sprawdzają się w przypadku jednośladów, gdyż są duże i nieporęczne, a przy tym trzeba je chronić przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Pokazują też zbyt dużo informacji, co w przypadku konieczności skupiania uwagi na drodze, nie jest najlepszym pomysłem.

Rozwiązaniem może być Beeline Moto, nawigacja opracowana przez londyńskich projektantów Marka Jenner i Toma Putnama. Produkt powstał specjalnie z myślą o motocyklistach, więc jest kompaktowy i niezwykle prosty w obsłudze. Użytkownik najpierw paruje urządzenie ze smartfonem, a potem wybiera trasę. Gdy już tego dokona, nawigacja przy pomocy czytelnych strzałek będzie prezentować kierunek jazdy oraz odległość do następnego zakrętu.

Prezentowane informacje są doskonale widoczne, a przy tym samo urządzenie jest odporne na warunki atmosferyczne, więc nie trzeba się martwić padającym deszczem. Beeline Moto do sprzedaży trafi w lutym przyszłego roku i kosztować ma 98 funtów. Więcej informacji na temat nowej nawigacji uzyskacie bezpośrednio na stronie Kickstartera, gdzie możecie ją również zamówić.

Beeline1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.