Beexcellent Q2: wygodne słuchawki nauszne

Marek Cekaw
Beexcellent Q2: wygodne słuchawki nauszne

Firma Beexcellent wprowadza do sprzedaży nowy model bezprzewodowych słuchawek. Beexcellent Q2 to słuchawki nauszne, wyposażone w chowany mikrofon wraz z systemem redukcji szumów.

0

Osoby poszukujące niezbyt drogich i wygodnych słuchawek bezprzewodowych, mogą zainteresować się najnowszym modelem Beexcellent Q2. To bardzo stylowe i lekkie słuchawki, zaprojektowane do pracy z komputerem, oglądania filmów lub słuchania muzyki.

Beexcellent1

Lekka konstrukcja wraz z regulowaną opaską pozwala lepiej dopasować słuchawki do głowy, podnosząc komfort ich użytkowania, natomiast składane nauszniki ułatwiają transport. Pałąk oraz nauszniki pokryto dodatkowo miękką pianką, dbającą o to, by nawet długotrwałe korzystanie ze sprzętu nie powodowało dyskomfortu.

Beexcellent2

W nausznikach znajdują się 40 mm przetworniki z neodymowymi magnesami, zapewniającymi dużą przejrzystość i dynamikę dźwięku. Dodatkowym atutem jest chowany mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów, natomiast wbudowana bateria 400 mAh, zapewnia do 8 godzin pracy. Jej ponowne naładowanie zajmie 3 godziny, ale jeśli podłączymy słuchawki przewodem do źródła dźwięku, możemy dalej z nich korzystać.

Beexcellent3

Beexcellent Q2 dostępne są w internetowych sklepach w cenie 38,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.