BenQ RP750K: ekran wielodotykowy Ultra HD z powłoką antybakteryjną

Jakub Kornacki
BenQ RP750K: ekran wielodotykowy Ultra HD z powłoką antybakteryjną

75-calowy monitor wielodotykowy BenQ RP750K został przystosowany przede wszystkim do zastosowań edukacyjnych, pracy grupowej i korporacyjnej. Urządzenie prezentuje obraz o znakomitej rozdzielczości 4K Ultra High Definition.

0

BenQ RP750K jest zaawansowanym technologicznie monitorem wielodotykowym, który został przystosowany do pracy grupowej. Funkcjonalne urządzenie jest w stanie rozpoznać nawet 20 punktów w danej chwili. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta wydaje się być niemigające podświetlenie LED (Flicker-free) oraz obniżony poziom emisji niebieskiej składowej widma (Low Blue Light), które minimalizują zmęczenie wzroku.BenQ_RP750K_5

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy inżynierowie zastosowali hartowane szkło ekranu, powłokę antyodblaskową oraz powłokę antybakteryjną. Urządzenie współpracuje z systemami Windows, Mac OS X, Linux, Chrome OS. Zastosowany Android umożliwia korzystanie z dołączonego oprogramowania WPS Office, EZWrite 4.0, Media Player czy przeglądarki internetowej.

BenQ_RP750K_1

Producent zastosował szereg złącz umożliwiających nawiązanie błyskawicznej współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Dwa wbudowane głośniki o mocy 16 W każdy eliminują potrzebę korzystania z zewnętrznego systemu nagłaśniającego. Produkt niebawem pojawi się w sprzedaży. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: BenQ, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.