BeoVision Eclipse w bardziej ekskluzywnej edycji

Marek Cekaw
BeoVision Eclipse w bardziej ekskluzywnej edycji

Firma Bang & Olufsen zaprezentowała nową wersję telewizora BeoVision Eclipse, charakteryzującą się jeszcze bardziej luksusowym wykończeniem. Model o nazwie BeoVision Eclipse Wood Edition ma 65-calowy ekran i kosztuje 16 tys. dolarów.

0

Bang & Olufsen stawia nie tylko na nowoczesne wyposażenie swych telewizorów, ale też na ich stylowe wzornictwo. Przykładem przywiązania do detali jest najnowszy produkt o nazwie BeoVision Eclipse Wood Edition.

Jest to specjalna edycja znanego telewizora, opracowana we współpracy z koncernem LG Electronics. Odbiornik dysponuje nie tylko 65-calowym panelem OLED pochodzącym od koreańskiego producenta, ale także systemem operacyjnym webOS oraz technologiami przetwarzania obrazu w rozdzielczości 4K.

BeoVision Eclipse Wood Edition1

Nowy model został opracowany przez Torstena Valeura, szefa grupy projektowej David Lewis Designers. Nie jest to dla niego pierwszy kontakt ze sprzętem Bang & Olufsen, gdyż na swym koncie ma już niezwykły telefon BeoCom 2. Telewizor został ozdobiony drewnianymi panelami, które nadają mu niezwykłego wyglądu. Pod tą naturalną obudową kryje się jednak nowoczesna technologia.

BeoVision Eclipse Wood Edition2

Sprzęt dostępny w rozmiarze 55" i 65" ma m.in. 450 W 3-kanałowy system głośnikowy SoundCenter i zapewnia dostęp do internetowego radia oraz serwisów muzycznych. Wyposażono go również z motoryzowaną podstawkę, dzięki której telewizor przemieszcza się po podłodze, przemieszczając się za widzem. Dzięki temu ekran zawsze będzie zwrócony w jego stronę, bez względu na to w której części salonu się on znajduje.

BeoVision Eclipse Wood Edition3

Mniejsza wersja BeoVision Eclipse Wood Edition kosztuje 11 tys., natomiast większa 16 tys. dolarów. Oczywiście jeśli posiadacie już taki telewizor, to za 1295 dolarów możecie dokupić drewniane panele, które upodobnią go do specjalnej wersji. Odbiornik pojawi się w sprzedaży już w kwietniu.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.