Beurer zadba o piękny zapach naszego mieszkania

Marek Cekaw
Beurer zadba o piękny zapach naszego mieszkania

Wracając do domu po ciężkim dniu pracy, warto się zrelaksować. Istnieje wiele różnych sposobów zapewniających pełne odprężenie. Jeden z nich proponuje nam firma Beurer, oferując dyfuzory zapachowe.

0

Urządzenia przeznaczone są do aromaterapii i zaprojektowano je do współpracy z różnymi rodzajami aromatycznych olejków, które rozprowadzane są po naszym mieszkaniu.

Beurer oferuje dwa modele dyfuzorów, mianowicie LA 50 oraz LA 30. Pierwszy z nich tworzy przyjemną mgiełkę aromatu, wykorzystując do tego celu zaawansowaną technologię nawilżania przy pomocy ultradźwięków. Dzięki temu zapach rozwija się w sposób spójny, trafiając do każdego zakamarka pomieszczenia. Urządzenie dysponuje także odprężającym błękitnym światłem LED, a w dodatku jest bardzo ciche. Zaprojektowano je do pracy w pokojach o maksymalnej powierzchni do 15 m kw., zaś po opróżnieniu pojemnika, automatycznie się wyłącza.

LA 30 także korzysta z technologii ultradźwiękowej oraz również ma podświetlenie, przy czym w wypadku tego modelu, zmienia ono kolory. Ten model przeznaczony jest do pracy głównie w sypialniach, w których emituje olejki zapachowe rozcieńczone wodą.

beurer-aroma-diffuser-la30

beurer-aroma-diffuser-la50

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.