Beyerdynamic Xelento Wireless: nowoczesne słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Beyerdynamic Xelento Wireless: nowoczesne słuchawki bezprzewodowe

W zeszłym roku firma Beyerdynamic, wprowadziła do sprzedaży wysokiej klasy słuchawki Xelento. Teraz producent zaprezentował nowy ich model, który dostępna jest w wersji bezprzewodowej.

0

Dobre słuchawki muszą swoje kosztować, więc wiele modeli jest poza zasięgiem przeciętnego konsumenta. Jeśli jednak priorytetem jest dla Was wysoka jakość muzyki, a koszty nie mają znaczenia, to firma Beyerdynamic ma swej ofercie coś, co może wzbudzić Wasze zainteresowanie.

W zeszłym roku producent wprowadził na rynek model Xelento, zaprojektowany do współpracy z formatami audio wysokiej rozdzielczości. Teraz zaprezentował bezprzewodowy wariant tych słuchawek o nazwie Xelento Wireless.

Douszne słuchawki, od poprzedniego modelu nie różnią się praktycznie wcale. Wyposażono w technologię Tesli, której zastosowanie pozwoliło znacznie rozszerzyć zakres obsługiwanego pasma przenoszenia, wynoszącego od 8 Hz do 48 kHz. Dzięki temu emitują znacznie bogatszy dźwięk, precyzyjny również w zakresie niskich tonów.

Różnica jest natomiast w obecności modułu Bluetooth, umożliwiającego transmitowanie dźwięku z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety oraz laptopy. Oczywiście nie jest to koniecznością, gdyż producent zainstalował także 3,5 mm gniazdo, więc w przypadku gdy bateria się wyczerpie, nadal będzie można z nich korzystać. Dodam, że bateria wystarcza na 5,5 godziny ciągłej pracy.

Xelento Wireless są produktem jeszcze droższym niż model przewodowy. Kosztują bowiem aż 1199 dolarów, czyli niemal 200 dolarów więcej.

beyerdynamic_xelento_wireless1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.