Bezdotykowa suszarka do rąk

Marek Cekaw
Bezdotykowa suszarka do rąk

Pracując w kuchni zawsze musimy mieć czyste ręce, więc często je myjemy. Problem stanowić może jednak ich suszenie, gdyż zużywa się wówczas sporo papierowych ręczników. Jego rozwiązaniem może więc być bezdotykowa suszarka.

0

Bezdotykowe suszarki nie są niczym nowym, spotyka się je w praktycznie każdej toalecie publicznej, gdyż zapewniają efektywność i higienę suszenia rąk po ich umyciu. W domu raczej nie stosuje się takich urządzeń, ale to dlatego, że jest niewielka dostępność wersji przeznaczonych do prywatnego użytku.

Na szczęście czasem można takie spotkać w internetowych sklepach. Jeden z modeli zaprojektowano specjalnie do użytku kuchennego i posiadanie takiego sprzętu pozwoli nam zaoszczędzić na ręcznikach do wycierania dłoni. Produkt ma kompaktowe rozmiary i można go postawić na blacie lub zamocować do ściany. Dzięki zintegrowanemu wiatrakowi oraz elementowi grzewczemu, wysuszy nasze dłonie w zaledwie 15 sekund. Wentylator i grzałka mogą być używane niezależnie, zaś aktywowane są czujnikiem ruchu.

Produkt dostępny jest w cenie 109,95 dolarów.

suszarka

Źródło: Hammacher.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.