Bezprzewodowa i przenośna kolumna Monster ClarityHD Micro

Damian Jaroszewski
Bezprzewodowa i przenośna kolumna Monster ClarityHD Micro

Firma Monster zaprezentowała przenośną i bezprzewodową kolumnę głośnikową ClarityHD Micro. Jednak nie pełni ona tylko funkcji głośnika, ale może być także serwerem do prowadzenia rozmów telefonicznych.

0

Urządzenie obsługuje bezprzewodową technologię Bluetooth z funkcjami AAC i apt-X, które mają oferować wysokiej jakości dźwięk HD. Kolumna została wyposażona w systemy Voice Command i Control, które pozwalają na odbieranie telefonów, odtwarzanie muzyki czy też parowanie urządzeń przy pomocy prostych komend głosowych.

Prowadzenie rozmów telefonicznych ma być możliwe dzięki dookolnemu mikrofonowi. ClarityHD Micro można także połączyć z innymi sprzętami, które nie obsługują technologii Bluetooth. Ma to być możliwe dzięki tradycyjnemu złączu jack 3.5 mm. Producent zapewnia, że wbudowany akumulator litowo-jonowy wystarczy na około 5 godzin odtwarzania muzyki. Ładowanie odbywa się poprzez złącza USB lub adapter podłączany do gniazdka elektrycznego.

Wygląd kolumny można dostosować do własnych upodobań - możliwe jest dokupienie różnokolorowych paneli przednich i tylnych. Monster ClarityHD Micro kosztuje około 220 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.