Bezprzewodowe odkurzacze LG

Marek Cekaw
Bezprzewodowe odkurzacze LG

Firma LG pokazała dwa nowe modele odkurzaczy, które uczynią sprzątanie mieszkania czynnością znacznie wygodniejszą. LG CordZero HandStick oraz LG CordZero Canister są bowiem odkurzaczami bezprzewodowymi, zasilanymi przez wbudowane akumulatory.

0

Osoby używające tradycyjnych odkurzaczy ciągle narzekają na długość przewodu zasilającego, która zazwyczaj jest bardzo mała i wymusza konieczność częstego przełączania się pomiędzy gniazdkami. Firma LG postanowiła wyeliminować tę niedogodność i zaprezentowała dwa nowe modele odkurzaczy bezprzewodowych.

LG CordZero1

Pierwszym z nich jest LG CordZero HandStick, który jest odkurzaczem przenośnym, idealnym do sprzątania okruszków ze stołu, sierści zwierzęcia z kanapy, czy też kurzu z półek. Niewielkie rozmiary i masa urządzenia sprawiają, że bardzo łatwo nim operować.

LG CordZero5

Wyposażono go także w nowoczesny silnik Smart Inverter Motor, który obraca się z bardzo wysoką prędkością co zapewnia dużą siłę ciągu, pozwalającą bardzo efektywnie usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Ma ponadto wbudowany filtr, który skutecznie zatrzymuje kurz mogący wydostawać się z odkurzacza.

LG CordZero4

Drugim modelem jest LG CordZero Canister, który wygląda jak typowy odkurzacz, choć również nie trzeba go podłączać do gniazdka. Producent wyposażył go w technologię RoboSense 2.0, która powoduje, że odkurzacz podąża za użytkownikiem, więc nie musimy się obawiać, że utknie gdzieś za rogiem. Nie będzie się też obijał o ściany, gdyż chronią go przed tym wbudowane sensory wykrywające przeszkody.

LG CordZero2

Oba modele już niebawem powinny pojawić się w sprzedaży.

LG CordZero3

Źródło: Lgnewsroom.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.