Bezprzewodowy głośnik BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III

Jakub Kornacki
Bezprzewodowy głośnik BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III

BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III jest nowym głośnikiem mobilnym w ofercie producenta, który charakteryzuje się dobrą jakością odtwarzanych plików muzycznych oraz wykorzystaniem technologii Bluetooth. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, a dodatkowo posiada akumulator, który pozwoli przez długi czas cieszyć się ulubioną muzyką.

0

BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III został wyposażony w cztery neodymowe przetworniki, a także podwójne radiatory pasywne. Takie rozwiązanie sprawia, że odtwarzane pliki muzyczne są dobrej jakości bez względu na aktualny poziom głośności. Za bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń odpowiada wbudowana antena oraz zastosowana technologia Bluetooth A2DP.jr1

Zastosowane diody LED sygnalizują pracę interfejsu Bluetooth. Urządzenie posiada wbudowaną funkcję zapamiętywania sześciu najczęściej nawiązywanych połączeń bezprzewodowych. Producent zaznacza, że wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na jednostajne odtwarzanie plików muzycznych przez 14 godzin. jr

Niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy posiada trwałą, stylowo zaprojektowaną obudowę. Smukła konstrukcja o zaokrąglonych krawędziach podkreśla jego nowoczesny wygląd. Producent zastosował metalowe wykończenia oraz silikonowy panel z przyciskami funkcyjnymi. W osobnej sprzedaży są dostępne ochronne pokrowce w pięciu wariantach kolorystycznych.

Głośnik mobilny BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1299 zł. Koszt nabycia ochronnych pokrowców wynosi 149 zł.

Źródło: informacja prasowa, BOSE, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.