Bezprzewodowy głośnik Clio: piękno i funkcjonalność

Marek Cekaw
Bezprzewodowy głośnik Clio: piękno i funkcjonalność

Jeżeli dość masz już standardowego wzornictwa przenośnych głośników i potrzebujesz czegoś nie tylko funkcjonalnego, ale też zachwycającego swym wyglądem, sięgnij po najnowszy głośnik Clio.

0

Clio to urządzenie, które pokochają wszyscy miłośnicy nowoczesnego stylu, oczekujący produktów o unikalnym wzornictwie. Nie da się zaprzeczyć, że Clio jest głośnikiem wyjątkowo unikalnym, ponieważ jest niewidoczny.

Urządzenie składa się bowiem z niewielkiej podstawki, a także arkusza przezroczystego akrylu i na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypomina głośnika. Mimo to jest jak najbardziej funkcjonalnym głośnikiem o mocy 24 W współpracującym z urządzeniami mobilnymi.

Emisja dźwięku jest w nim możliwa dzięki technologii Edge Motion. Za pomocą piezo-elektrycznych siłowników, dźwięki wydobywające się ze standardowych przetworników, przenoszone są na akrylowe szkło. W ten sposób uzyskiwany jest dźwięk w pełnym zakresie pasma.

Urządzenie dysponuje technologią Bluetooth 4.0, a więc może odtwarzać muzykę przesyłaną drogą radiową z zewnętrznych źródeł. Producent nie zapomniał także o analogowym wejściu 3,5 mm pozwalającym podłączyć do Clio np. komputer lub inne źródło dźwięku.

Clio dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych i kosztuje 349 dolarów.

Clio-clear-speaker1

Źródło: Clearviewaudio.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.