Bezprzewodowy głośnik Pandoretta od Poet Audio

Marek Cekaw
Bezprzewodowy głośnik Pandoretta od Poet Audio

Rynek bezprzewodowych głośników jest tak nasycony, że przebicie się przez konkurencję i dotarcie do konsumenta, wymaga często nietypowego podejścia w konstrukcji produktów. Firma Poet Audio ma takie właśnie podejście, czego efektem jest Pandoretta.

0

Pandoretta to bardzo niezwykły system audio, który na pierwszy rzut oka wygląda niczym nowoczesna rzeźba, lub pudełko na drobiazgi. W rzeczywistości jest to zaawansowany technologicznie produkt austriackiej firmy, który zapewnia przestrzenną scenę dźwięku, emitując go w zakresie 360 stopni.

System wyposażono w cztery neodymowe tweetery, dwa głośniki basowe oraz szerokopasmowe, a także subwoofer z kevlarową kopółką. Cały ten sprzęt zasilany jest przez 170 W wzmacniacz.

Dzięki technologiom aptX Bluetooth oraz AirPlay, głośnik może odtwarzać muzykę z urządzeń przenośnych, a dodatkowo dzięki dwóm analogowym wejściom, można go podłączyć np. pod telewizor.

Równie interesujące jak zastosowana technologia, jest także wzornictwo Pandoretty. Głośnik posiada bowiem drewnianą podstawę, jego obudowa powstała z nierdzewnej stali, zaś wewnętrzne komory skrywające poszczególne komponenty, również są z drewna.

Pandoretta nie należy jednak do produktów tanich. Głośnik kosztuje bowiem 3490 Euro.

pandoretta1

pandoretta2

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.