Bezprzewodowy głośnik w stylu retro

Marek Cekaw
Bezprzewodowy głośnik w stylu retro

Firma Rerii specjalizuje się w produkcji głośników w stylu retro. Jej najnowszy produkt przypomina radioodbiornik sprzed kilkudziesięciu lat i został wykonany ręcznie z naturalnego drewna orzechowego.

0

Na świecie istnieje wielu miłośników klimatów retro, których potrzeby starają się zaspokajać również producenci nowoczesnego sprzętu audio. Jedną z takich firm jest Rerii, która ma w swej ofercie bardzo elegancki głośnik bezprzewodowy.

Rerii1

Sprzęt wykonano całkowicie ręcznie z naturalnego drewna orzechowego. Dzięki temu nie tylko wygląda bardzo stylowo, ale drewno poprawia także właściwości akustyczne sprzętu. We wnętrzu tej eleganckiej obudowy, znajduje się technologia Bluetooth 4.0, a także gniazdo USB oraz wyjście AUX, pozwalające podpiąć inne urządzenia. Zainstalowano w nim także 50 mm szerokopasmowy przetwornik o mocy 8 W. Dodatkowym wyposażeniem jest tuner AM/FM, więc gdy znudzi się nam muzyka ze smartfona, możemy posłuchać radia.

Rerii2

Naturalnie sprzęt jest w pełni przenośny, a więc ma wbudowany 2200 mAh akumulator, który według producenta wystarczy na 15 godzin słuchania muzyki. W trybie czuwania będzie działać przez miesiąc.

Rerii3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.