Bezprzewodowy transmiter sygnału Optoma WHD200

Marek Cekaw
Bezprzewodowy transmiter sygnału Optoma WHD200

Wielu amatorów kina domowego obawia się kupna projektora ze względu na konieczność poradzenia sobie z plątaniną kabli, które wymagane są do przesyłania sygnału wizyjnego. Z tym problemem pomoże nam poradzić bezprzewodowy transmiter Optoma WHD200.

0

Firma Optoma ma w swej ofercie nie tylko bardzo dobre i tanie projektory multimedialne, lecz także szereg akcesoriów ułatwiających ich obsługę oraz zwiększających funkcjonalność, a jednym z takich produktów jest bezprzewodowy transmiter sygnału WHD200.

Jest to urządzenie wyposażone w przełącznik 2x1, zapewniające bezprzewodowe przesyłanie sygnału z dwóch urządzeń źródłowych do telewizora lub projektora. Transmiter pozwala nam drogą radiową przesyłać sygnał 1080p 3D, co eliminuje konieczność podłączania przewodów do projektora, który zainstalujemy na przykład pod sufitem. Wystarczy tylko podłączyć do niego odbiornik, zaś nadajnik podpiąć np. do odtwarzacza Blu-ray.

Maksymalny zasięg urządzenia wynosi 20 metrów, zaś wybór źródła sygnału dokonywany jest przy pomocy pilota. Urządzenie obsługuje sygnał Full HD również w 3D, posiada dwa wejścia HDMI w standardzie 1.4a 3D, natomiast opóźnienie przesyłanego sygnału wynosi według producenta tylko 1ms.

Optoma WHD200 na polskim rynku dostępna jest w cenie około 850 złotych.

OPTOMA-WHD200_1

Źródło: Optoma.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.