Big Turtle Shell Ultra: wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Marek Cekaw
Big Turtle Shell Ultra: wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Firma Outdoor Tech Design Lab zaprezentowała nowy produkt, który umili letni wypoczynek na świeżym powietrzu. Jest to bezprzewodowy głośnik o nazwie Big Turtle Shell Ultra, idealny do słuchania muzyki nad jeziorem lub w ogrodzie.

0

Głośnik ma bardzo oryginalną obudowę składającą się z geometrycznych kształtów, które nawiązują do wzoru na skorupie żółwia. Oczywiście jest ona wodoodporna co potwierdza certyfikat IPX7, więc zachlapanie sprzętu płynem podczas zabawy, w żaden sposób sprzętowi nie zaszkodzi.

Jeśli chodzi o wyposażenie, to Big Turtle Shell Ultra posiada dwa 70 mm przetworniki z neodymowymi magnesami o mocy 20 W oraz pasywny radiator dla tonów niskich. Odpowiednie ich rozmieszczenie pozwala uzyskać wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny, rozchodzący się w promieniu 360 stopni. Natomiast dzięki technologii True Wireless, można połączyć ze sobą dwa głośniki, uzyskując bardziej realistyczny dźwięk stereo.

Big Turtle Shell Ultra1

Głośnik zasilany jest baterią o pojemności 8800 mAh, która wystarcza na 12 godzin słuchania muzyki. Można ją też wykorzystać do innych zadań, gdyż pełni także rolę powerbanku. Dodatkowo zasila wbudowaną latarnię LED o maksymalnej jasności 150 lumenów i trzech poziomach jej ustawienia. Natomiast wbudowany mikrofon, pozwala używać głośnika w charakterze zestawu głośnomówiącego.

Big Turtle Shell Ultra2

Big Turtle Shell Ultra w sprzedaży pojawi się w sierpniu i kosztować ma 107 dolarów. Więcej informacji na temat sprzętu uzyskacie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.