Bio Bidet Ultimate BB-600: luksus w toalecie

Marek Cekaw
Bio Bidet Ultimate BB-600: luksus w toalecie

Nowoczesna technologia już dawno wkroczyła również do naszej toalety, oferując nie tylko automatycznie spłukiwanie sedesu, ale też dodatkowe funkcje, które znacznie podniosą komfort korzystania z tego popularnego wyposażenia każdego domu. 

0

Jednym z urządzeń, które z pewnością spodobają się osobom uwielbiającym wygodę jest Bio Bidet Ultimate BB-600. To zaawansowana technologicznie deska sedesowa, wyposażona nie tylko w funkcję bidetu, ale też podgrzewanie z możliwością regulacji temperatury, jak również wolno opadającą klapę.

Bio Bidet Ultimate BB-600 1

Przy pomocy umieszczonego z boku elektronicznego panelu, użytkownik może sterować wszystkimi funkcjami tej deski, a jest ich całkiem sporo. Producent wyposażył ją bowiem w podwójną dyszę z wodą przeznaczoną zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, które można ustawić na różne tryby czyszczenia. Dostępne są m.in. oscylacyjne szerokie czyszczenie, jak również pulsacyjny masaż z bąbelkami.

Bio Bidet Ultimate BB-6002

Produkt nie jest tani, kosztuje bowiem 399 dolarów, jednak biorąc pod uwagę zapewniany komfort oraz oszczędności na papierze toaletowym, zakup może się szybko zwrócić. A co ważne, można go zainstalować również w małych łazienkach, gdzie nie ma miejsca na oddzielny bidet.

Bio Bidet Ultimate BB-6003

Bio Bidet Ultimate BB-6004

Bio Bidet Ultimate BB-6005

Bio Bidet Ultimate BB-6006

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.