BirkSun: plecak na wyprawy za miasto

Marek Cekaw
BirkSun: plecak na wyprawy za miasto

W dzisiejszych czasach trudno obejść się bez urządzeń przenośnych, które potrzebują jednak energii do działania. Jeśli jesteśmy więc amatorami długich pieszych wycieczek lub obozowania poza domem, przyda się nam plecak firmy BirkSun. Potrafi bowiem wyprodukować nam potrzebny prąd.

0

Produkt wyposażono bowiem we wbudowane ogniwo fotowoltaiczne, które podczas jego noszenia, ładuje wbudowaną baterię. Zgromadzoną w niej energię, można następnie wykorzystać do naładowania smartfona, aparatu fotograficznego, odtwarzacza muzyki lub laptopa.

BirkSun 1

Panel oczywiście jest wodoszczelny, więc zniesie różne warunki pogodowe, zaś umieszczona na nim warstwa poliestru, chroni go przed zarysowaniem. Wbudowany akumulator ma natomiast 3000 mAh, co pozwala w pełni naładować większość dostępnych na rynku smartfonów, a także doładować laptopa. Co więcej, ogniwo jest bardzo sprawne, gdyż ładuje akumulator w tempie 1 proc. na 2 minuty, więc pełne jego naładowanie zajmie około dwóch godzin.

BirkSun 2

Sam plecak jest oczywiście bardzo lekki i wyposażony w kilka kieszeni, w tym także dodatkowo zabezpieczoną kieszeń na portfel lub telefon. Produkt firmy BirkSun dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 159 dolarów. Do wyboru jest wersja w kolorze pustyni lub kamienia.

BirkSun 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.