Bissell BarkBath: kąpanie psa może być łatwe

Marek Cekaw
Bissell BarkBath: kąpanie psa może być łatwe

Wykąpanie psa często wiąże się ze sporym bałaganem, szczególnie gdy zwierzak nie lubi tej czynności. Można go jednak uniknąć, gdyż firma Bissell stworzyła urządzenie o nazwie BarkBath, będące przenośnym systemem kąpania naszego czworonoga.

0

Pies, podobnie jak człowiek potrzebuje kąpieli. Nie jest to jednak przyjemna czynność nie tylko dla samego zwierzaka, ale też jego właściciela, który ma potem sporo roboty z posprzątaniem łazienki i usunięciem brudu oraz sierści. Pies potrafi bowiem samodzielnie usunąć nadmiar wody z sierści i robi to w taki sposób, że cała łazienka jest potem zachlapana.

Można jednak tych problemów uniknąć, a pomoże w tym firma Bissell oraz jej najnowsze urządzenie o nazwie BarkBath. Jest to przenośny system kąpania psa, który jest na tyle funkcjonalny, że można go używać praktycznie w każdym pomieszczeniu bez tworzenia bałaganu.

Urządzenie czyści futro przy pomocy specjalnie zaprojektowanej dyszy, używając do tego zadania jedynie 1,3 litra wody. Przy tym radzi sobie z czworonogami do 36 kg, czyli z przedstawicielami całkiem sporej liczby ras. Sprzęt działa bowiem na podobnej zasadzie jak odkurzacz piorący dywany, więc faktycznie nie zostawia po sobie bałaganu.

BarkBath pojawi się w sprzedaży już 1 maja i będzie kosztować 150 dolarów.

BarkBath1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.