Blaupunkt Alicante 170: elegancki radioodtwarzacz samochodowy

Jakub Kornacki
Blaupunkt Alicante 170: elegancki radioodtwarzacz samochodowy

Marka Blaupunkt stale rozwija serię urządzeń car audio. Tym razem w ofercie producenta pojawił się funkcjonalny i bardzo elegancki radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Alicante 170.

0

Dobra muzyka podczas jazdy samochodem jest gwarantem przyjemnej, płynnej, a przede wszystkim błyskawicznie mijającej podróży. Dobry radioodtwarzacz samochodowy jest ważnym elementem wyposażenia samochodowego. Niektóre auta posiadają wbudowany sprzęt, lecz użytkownicy tego typu samochodów i tak bardzo często decydują się na zmianę radioodtwarzacza. Blaupunkt Alicante 170 to propozycja dla wszystkich, którym znudziły się standardowe radioodtwarzacze.

Blaupunkt Alicante 170 wyposażono w czytelny wyświetlacz LED. W modelu zastosowano stonowane podświetlenie koloru białego, które wygląda bardzo elegancko podczas jazdy nocą. Urządzenie wyposażono w oryginalne tunery Automotive, które charakteryzują się wyjątkową czułością na sygnał radiowy i gwarantują jego poprawny odbiór nawet w trudnych warunkach.

ALICANTE 170_md

W radioodtwarzaczu zastosowano oczywiście funkcję RDS (Radio Data System), której zadanie polega przede wszystkim na poprawie jakości odbioru i strojenia. Funkcja ta informuje kierowców i pasażerów o dacie, godzinie oraz aktualnych parametrach odtwarzania. W pamięci nowego radioodtwarzacza można zapisać nawet 30 wybranych rozgłośni.

Blaupunkt Alicante 170 oferuje możliwość odtwarzania plików MP3 i WMA z podręcznych nośników pamięci USB oraz kart SDHC. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono również wejście słuchawkowe Aux-in, 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz oraz 4 zakresowy equalizer.

Blaupunkt Alicante 170 wyceniono na 399 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.