Blaupunkt Augsburg 170BT: radioodtwarzacz z Bluetooth

Jakub Kornacki
Blaupunkt Augsburg 170BT: radioodtwarzacz z Bluetooth

Blaupunkt Augsburg 170BT jest kolejnym z najnowszych modeli radioodtwarzaczy samochodowych w ofercie niemieckiego producenta. Model został wyposażony w technologię Bluetooth.

0

Muzyka potrafi umilić każdą podróż. To właśnie dzięki niej nawet najbardziej odległa trasa stanie się przyjemniejsza i umknie w mgnieniu oka. Najnowszy radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Augsburg 170BT został zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiej jakości brzmienia w praktycznie każdym samochodzie. 

by

Blaupunkt Augsburg 170BT oferuje kilka możliwości strumieniowania ulubionych plików muzycznych w formacie MP3 i WMA zapisanych na zewnętrznych nośnikach pamięci. Na frontowej części urządzenia znajduje się wejście USB 2.0 oraz AUX-in do przewodowego podłączenia wybranych odtwarzaczy muzycznych ze standardowym wejściem słuchawkowym. Po opuszczeniu przedniego panelu naszym oczom ukaże się slot na karty SDHC. Wbudowany moduł łączności Bluetooth umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi gadżetami mobilnymi.

by1

Blaupunkt Augsburg 170BT posiada wbudowany tuner radia FM. Funkcja RDS (Radio Data System) odpowiada za dostrojenie oraz dobry odbiór sygnału. Informuje ona również o dacie i godzinie. Użytkownik ma możliwość zapisania w pamięci urządzenia nawet 30 wybranych rozgłośni radiowych. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również 2-kanałowe wyjście na wzmacniacz, a także 4 zakresowy equalizer.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.