Blaupunkt Bologna 170: radioodtwarzacz samochodowy Automovie

Jakub Kornacki
Blaupunkt Bologna 170: radioodtwarzacz samochodowy Automovie

Blaupunkt Bologna 170 jest kolejnym z serii nowo zaprezentowanych radioodtwarzaczy samochodowych. Urządzenie oferuje wiele funkcjonalnych możliwości strumieniowania ulubionych plików muzycznych.

0

Blaupunkt Bologna 170 to kolejny produkt z bogatej linii urządzeń car audio w ofercie niemieckiego producenta. Na pierwszy rzut oka radioodtwarzacz prezentuje się stylowo i nowocześnie. Zastosowano w nim czytelny wyświetlacz, a wszystkie rpzyciski podświetlane są na kolor czerwony.

O czysty i niczym nie zakłócony sygnał zadba tuner Automovie. Oferuje on możliwość odbioru częstotliwości FM i AM. Dzięki funkcji RDS (Radio Data System) możemy liczyć na informacje o bieżącej dacie i godzinie, a także poznać informacje dotyczące aktualnie odtwarzanej piosenki. Funkcja ta również czuwa nad poprawą jakości odbioru sygnału.

BOLOGNA 170_md

Blaupunkt Bologna 170 oferuje możliwość strumieniowania ulubionych plików muzycznych zapisanych w formatach MP3 i WMA na wiele różnych sposobów. Na przednim panelu znajduje się standardowe wejście słuchawkowe oraz złącze USB 2.0. Za panelem umieszczono natomiast slot na karty SDHC o pojemności do 32 GB.

Maksymalna moc Blaupunkt Bologna 170 wynosi 4 x 40 W. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono wbudowany 4-zakresowy equalizer, dzięki któremu jakość brzmienia może zostać dostosowana do aktualnie odtwarzanej muzyki. Funkcja X-Bass została przeznaczona do uwydatnienia brzmienia niskich tonów. 

Blaupunkt Bologna 170 wyceniono na 279 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.