Blaupunkt Brighton 170BT: radioodtwarzacz samochodowy z Bluetooth

Jakub Kornacki
Blaupunkt Brighton 170BT: radioodtwarzacz samochodowy z Bluetooth

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Brighton 170BT z technologią Bluetooth umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi odtwarzaczami mobilnymi.

0

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Brighton 170BT to kompan każdej podróży. Urządzenie zostało wyposażone w tuner radia FM/AM. W pamięci produktu można zapisać nawet 30 wybranych rozgłośni radiowych. Funkcja RDS (Radio Data System) odpowiada za poprawę jakości odbioru sygnału radiowego, a dodatkowo informuje użytkowników pojazdu o aktualnie odtwarzanej nazwie radia i utworu, a także o dokładnej dacie i godzinie.

gallery_1_BRIGHTON

Blaupunkt Brighton 170BT oferuje wiele możliwości strumieniowania ulubionych plików muzycznych zapisanych w formatach MP3 i WMA. Najważniejszym z nich jest bezprzewodowa technologia Bluetooth z funkcją EDR (Enhanced Data Rate), która zwiększa prędkość przesyłania danych do 3 Mbps, co wpływa na eliminację danych zakłóceń w odbiorze. Producent zastosował również slot na karty SDHC, wejście słuchawkowe Aux-in oraz złącze USB 2.0.

Nowością w Blaupunkt Brighton 170BT jest wbudowany mikrofon. Można go sparować z telefonem i wykorzystać system jako zestaw głośnomówiący. Maksymalna moc urządzenia wynosi 4 x 40 W. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono funkcję X-Bass oraz pilot zdalnego sterowania.

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Brighton 170BT wyceniono na 279 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.