Blaupunkt Cardiff 170BT: funkcjonalny radioodtwarzacz samochodowy

Jakub Kornacki
Blaupunkt Cardiff 170BT: funkcjonalny radioodtwarzacz samochodowy

Wybierz się w podróż z autem z najnowszym radioodtwarzaczem Blaupunkt Cardiff 170BT. Funkcjonalne urządzenie oferuje wiele możliwości strumieniowania ulubionych plików muzycznych.

0

Muzyka jest nieodłącznym kompanem każdej podróży samochodowej. Dzięki niej nawet najdłuższa trasa stanie się przyjemna i minie w mgnieniu oka. Blaupunkt Cardiff 170BT wyposażono w czytelny wyświetlacz, a także podświetlane na czerwono przyciski. Panel prezentuje się schludnie, elegancko i nowocześnie. O stabilny i niezakłócony odbiór fal radiowych zadba tuner FM/AM, z kolei funkcja Radio Data System (RDS) poinformuje o dacie, godzinie oraz aktualnie odtwarzanym utworze.

CARDIFF 170BT_md

Blaupunkt Cardiff 170BT oferuje wiele możliwości strumieniowania ulubionych plików muzycznych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono bezprzewodowy moduł łączności Bluetooth, a także port USB 2.0 oraz standardowe wejście słuchawkowe Aux-in. Po zdjęciu przedniego panelu ujrzymy slot na kartę SDHC, który obsługuje nośniki pamięci do 32 GB. Napęd na płyty CD współpracuje z nośnikami CD-DA, CD-R oraz CD-RW.

CARDIFF 170BT_md2

Maksymalna moc nowego radioodtwarzacza wynosi 4 x 40 W. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 4-zakresowy equalizer, dzięki któremu można dostosować brzmienie do aktualnie odtwarzanych utworów. Oprócz tego można regulować brzmienie niskich i wysokich tonów. 

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Cardiff 170BT jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 379 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.