Blaupunkt DTS601: wydajna szczoteczka soniczna

Jakub Kornacki
Blaupunkt DTS601: wydajna szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna Blaupunkt DTS601 zadba o zdrowie oraz odpowiednią higienę jamy ustnej. Niewątpliwym atutem wynikającym z korzystania z urządzenia będzie również olśniewający uśmiech.

0

Profesjonalna szczoteczka soniczna Blaupunkt DTS601 powstała w celu zapewnienia precyzyjnej higieny oraz zdrowia jamy ustnej. W swoim działaniu nowe urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię ultradźwiękową. Specjalnie zaprojektowany generator, który znajduje się w głowicy szczoteczki, jest w stanie wytworzyć dźwięki o bardzo wysokiej częstotliwości. To właśnie one decydują o drganiach włosia. DTS601_gallery1

Szczoteczka Blaupunkt DTS601 została wyposażona w technologię UltraSonic Vibration. Dzięki niej główka szczoteczki wykonuje nawet 32 000 ruchów szczotkujących na minutę. Producent podkreśla, że pomimo tak ogromnej ilości ruchów na minutę, szczoteczka jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu.

DTS601_gallery2

W Blaupunkt DTS601 zastosowano trzy tryby pracy, które można dostosować według indywidualnych zapotrzebowań użytkowników. Tryb delikatny przeznaczony jest dla osób cierpiących na nadwrażliwość zębów oraz dla takich, którzy mają wiele plomb i wypełnień. Tryb codzienny jest najbardziej uniwersalny. Natomiast trzeci z trybów uruchamia pulsowanie głowicy oraz naprzemienne masowane dziąseł, jednocześnie poprawiając ich krążenie.

DTS601_gallery3

Nowa szczoteczka soniczna jest ergonomiczna i prosta w użytkowaniu. Blaupunkt DTS601 wyposażono w 30-sekundowy mikro-timer, który informuje o konieczności przejścia do pielęgnacji kolejnej części jamy ustnej. Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję ochrony przed zbyt mocnym naciskiem.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą elektronicznych szczoteczek sonicznych.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.