Blaupunkt HR50DAB: zaawansowany radioodbiornik domowy

Jakub Kornacki
Blaupunkt HR50DAB: zaawansowany radioodbiornik domowy

Radioodbiornik Blaupunkt HR50DAB jest najnowszym urządzeniem, które pojawiło się w ofercie niemieckiego producenta sprzętu audio. Zaawansowany technologicznie produkt oferuje szeroką funkcjonalność.

0

Blaupunkt HR50DAB jest najnowszej generacji odbiornikiem DAB+, dzięki któremu użytkownicy mogą odbierać stacje radiowe, które są nadawane w najnowocześniejszym formacie cyfrowym. Dźwięk, który jest odbierany w formacie DAB+ pozbawiony jest jakichkolwiek trzasków, szumów, zniekształceń i zakłóceń sygnałowych.

Blaupunkt HR50DAB wyposażono również w drugi tuner analogowy z cyfrową syntezą PLL, dzięki któremu istnieje możliwość odbioru wszelkich stacji w zakresie FM nadawanych w tradycyjny sposób. Do pamięci urządzenia możemy zapisać 20 wybranych częstotliwości. Wbudowana antena teleskopowa zapewnia stabilny, niezakłócony odbiór sygnału w każdych warunkach.HR50DAB_front_mirror

Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również możliwość bezprzewodowego przesyłania wybranych plików muzycznych z dowolnych odtwarzaczy za pośrednictwem technologii Bluetooth. W tylnej części obudowy znajduje się natomiast złącze USB do podłączenia zewnętrznych nośników pamięci i odtwarzania z nich plików muzycznych zapisanych w formacie WMA oraz MP3. 

Blaupunkt HR50DAB wykorzystuje również wejście liniowe AUX umożliwiające podłączenie dowolnego odtwarzacza muzycznego wyposażonego w standardowe wejście słuchawkowe. Model został wyposażony w funkcję alarmu, drzemki oraz budzika. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Radioodtwarzacz Blaupunkt HR50DAB jest dostępny w sprzedaży w cenie 399 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.