Blaupunkt Hannover 570DAB: samochodowa stacja multimedialna

Jakub Kornacki
Blaupunkt Hannover 570DAB: samochodowa stacja multimedialna

Wielofunkcyjna stacja multimedialna Blaupunkt Hannover 570DAB to prawdziwe centrum zarządzania w Twoim samochodzie. To właśnie z nią każda podróż nabierze niepowtarzalnego charakteru.

0

Blaupunkt Hannover 570DAB to prawdziwe multimedialne centrum zarządzania w Twoim aucie. Urządzenie zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz dotykowy TFT o przekątnej 6,2'' i rozdzielczości 800x480 pikseli. Ekran został otoczony stylową ramką o niewielkiej grubości, która ma kolor wysoko połyskliwej czerni. Model z łatwością wkomponuje się w wyposażenie każdego nowoczesnego wnętrza samochodowego.

Hannover_570DAB_0

W Blaupunkt Hannover 570DAB zastosowano wbudowany tuner cyfrowy w standardzie DAB/DAB+. W ten sposób zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą liczy,ć na odbiór rozgłośni radiowych nadawanych w dużo lepszej jakości od standardowych częstotliwości radiowych FM/AM. Sygnał DAB+ obecnie jest nadawany w 18 miastach i dociera blisko do 54% ludności, a do końca 2020 roku ma pokryć obszar całego naszego kraju.

Blaupunkt Hannover 570DAB oferuje możliwość odtwarzania ulubionych plików muzycznych z różnych źródeł. Producent zastosował złącze USB 2.0, standardowe wejście słuchawkowe Aux-in, a także gniazdo kart microSDHC obsługujące karty pamięci o pojemności nieprzekraczającej 32 GB. Stacja multimedialna obsługuje popularne formaty audio w formacie MP3 i WAV. Napęd na płyty CD obsługuje nośniki CD-DA, CD-R oraz CD-RW. Wbudowany moduł łączności Bluetooth umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi. Całkowita moc urządzenia wynosi 4 x 45 W.

Multimedialna stacja samochodowa Blaupunkt Hannover 570DAB została wyceniona 1499 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.