Blaupunkt Palermo 170: funkcjonalny radioodtwarzacz samochodowy

Jakub Kornacki
Blaupunkt Palermo 170: funkcjonalny radioodtwarzacz samochodowy

Blaupunkt Palermo 170 jest funkcjonalnym radioodtwarzaczem samochodowym, który umili każdą podróż. Model oferuje wiele możliwości odtwarzania ulubionych plików muzycznych.

0

Blaupunkt Palermo 170 został wyposażony w tuner FM/AM, który pozwala na odbiór wielu rozgłośni radiowych. Zastosowano w nim system RDS (Radio Data System), który informuje podróżnych o dokładnej godzinie, a także aktualnie odtwarzanego utworu w danej rozgłośni. palermo-170-radioodtwarzacz-samochodowy

Oprócz tego Blaupunkt Palermo 170 oferuje wiele możliwości odtwarzania ulubionych plików muzycznych z zewnętrznych nośników pamięci. Radioodtwarzacz jest w stanie odtworzyć pliki zapisane w formacie mp3 i wma z płyt CD-DA, CD-R, CD-RW. Złącze USB pozwala na podłączenie pendrivea, natomiast wejście AUX-in stwarza możliwość przewodowego podłączenia dowolnych odtwarzaczy muzycznych ze standardowym wejściem słuchawkowym. Za panelem radia znajduje się slot na karty SDHC.palermo-170-radioodtwarzacz-samochodowy (1)

Całkowita moc Blaupunkt Palermo 170 wynosi 4x40 W. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 4-zakresowy equalizer umożliwiający zmianę ustawień poszczególnych tonów. Do wyboru są cztery ustawienia dźwięku (Flat, Rock, Pop, Classic), dzięki którym jakość brzmienia może zostać dostosowana do rodzaju aktualnie odtwarzanej muzyki. 

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Palermo 170 można nabyć już za 299 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.