Blaupunkt prezentuje filamenty LED

Jakub Kornacki
Blaupunkt prezentuje filamenty LED

Niemiecki lider elektroniki użytkowej wprowadza na rynek filamenty LED. Najnowszy wymiar oświetlenia dodaje charakteru, a jednocześnie wprowadza wewnątrz pomieszczenia wyrazu i nastroju.

0

W filamentach LED włókno LED jest umiejscowione w identyczny sposób, jak włókno żarowe. Dzięki temu taki rodzaj oświetlenia może być stosowany jako zamienniki klasycznych żarówek o małych mocach, zapewniając dużo większą oszczędność w zużyciu energii elektrycznej i będąc przy tym dużo bardziej wydajne.G125 LED FILAMENT 4W 470lm E27 2700K (1)

W ofercie niemieckiego producenta pojawiły się filamenty LED o podstawach E14 oraz E27 i temperaturze barwowej 2700K. Oświetlenie charakteryzuje się długim okresem żywotności, który szacuje się na 15 000 godzin. Takie rozwiązanie sprawia, że jest ono prawdopodobnie najbardziej oszczędnym na rynku.

Wszystkie modele filamentów Blaupunkt zostały wyposażone w klosz wykonany z cienkiego szkła z widocznymi diodami filament. Wnętrza pomieszczeń, w których zastosujemy najnowsze rozwiązanie niemieckiego producenta zostanie wypełnione ciepłym i przytulnym światłem. Światło to pomoże odpocząć i zrelaksować się.

Filament LED

Barwa na poziomie 2700K jest idealna do oświetlenia klimatycznych wnętrz, restauracji, sal historycznych, kościołów i wszelkich pomieszczeń, w których chcemy, aby światło nie było ingerujące i dominujące, a pozostało jednie dodatkiem, który podkreśli klimat tego miejsca. 

Obecnie klienci mogą skorzystać z oferty sześciu różnych modeli, które różnią się pomiędzy sobą kształtem oraz podstawą.
Szeroki wybór żarówek LED znajdziesz tutaj.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.