Blaupunkt rozpoczyna podbój rynku oświetlenia LED

Jakub Kornacki
Blaupunkt rozpoczyna podbój rynku oświetlenia LED

Niemiecki producent elektroniki użytkowej rozpoczyna podbój kolejnego rynku. Tym razem marka Blaupunkt postanowiła poszerzyć swoją ofertę o produkty z kategorii oświetlenia LED.

0

Do oświetlenia proponowanego przez niemieckiego producenta możemy zaliczyć wyspecjalizowane i niezwykle funkcjonalne żarówki, filamenty oraz tuby LED, które są dziś doskonałą alternatywą dla zwykłych źródeł światła. Doskonale wiemy, że dobrze dobrane oświetlenie nadaje wnętrzom wyrazu, jasności, a dodatkowo tworzy odpowiedni nastrój. Blaupunkt oferuje oświetlenie, które można wykorzystać w oświetleniu domu, oświetleniu komercyjnym, salonach, sypialniach, balkonach, gabinetach itp.G125 LED FILAMENT 4W 470lm E27 2700K

Oświetlenie LED znacząco wpływa na zmniejszenie poboru energii elektrycznej, a co za tym idzie - jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Żarówki zostały zamknięte w estetycznej i trwałej obudowie, co przekłada się na wydajność i poprawia żywotność produktu.opakowania

Klosz żarówek został wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu o dobrej przejrzystości, który jest wyjątkowo trwały, a jednocześnie daje dużą ilość światła. Możliwość uzyskania jednolitego światła bez efektu migania jest bardzo ważne i pozwala chronić oczy.

W portfolio marki znajduje się szeroki wachlarz modeli różniących się podstawą (E14, E27, GU10, G4, G9, R7S), mocą (od 5,5 W do 15 W) oraz barwą od zimnej białej do ciepłej.

Szeroki wybór żarówek LED znajdziesz tutaj.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.