Blender Panasonic MX-ZX1800 posieka nam wszystko

Marek Cekaw
Blender Panasonic MX-ZX1800 posieka nam wszystko

Niedawna wystawa International Home & Housewares Show przyniosła nam wiele ciekawych produktów z zakresu wyposażenia kuchennego. Na stoisku firmy Panasonic można było zapoznać się z najnowszym modelem mocnego dzbanowego blendera MX-ZX1800.

1

Urządzenie zostało wyposażone potężny napęd o mocy 1300 W wspomagany przez system tnący składający się z podwójnych ostrzy o trzech końcówkach każde, wykonanych ze stali nierdzewnej i obracających się z prędkością aż 19 000 RPM. Dzięki temu z łatwością radzą sobie z siekaniem kostek lodu oraz całych owoców i warzyw, w ciągu kilku sekund zmieniając je w gładką konsystencję. Blender Wyposażono także w specjalny filtr oddzielający włókna owoców i dostarczający zdrowy sok ze świeżych owoców oraz smaczne koktajle.

Producent blendera zadbał o sześć zaprogramowanych ustawień, pozwalających w łatwy sposób przygotować sok, koktajl, mrożony deser, puree, zupę oraz zmielić orzechy, a nawet ziarna kawy. Wszystko to możliwe jest dzięki dotykowym przyciskom podświetlanym błękitnymi LED'ami. Sprzęt ma również wzmacniany kielich o pojemności 1,8-litra oraz wytrzymałą aluminiową obudowę.

Panasonic MX-ZX1800 pojawi się w sprzedaży już w sierpniu bieżącego roku.

panasonic MX-ZX1800_1

Źródło: Panasonic.com

Waszym zdaniem

romansol00

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się ten przedni panel

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.