Blueair Blue Pure 211+ - domowy oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
Blueair Blue Pure 211+ - domowy oczyszczacz powietrza

Firm Bluair wprowadziła do sprzedaży stylowy i funkcjonalny oczyszczacz powietrza. Produkt o nazwie Blue Pure 211+ charakteryzuje się minimalnym wzornictwem oraz filtrami pozwalającymi personalizować wygląd urządzenia.

0

Nie wszędzie powietrze ma odpowiednią jakość, by można nim było bezpiecznie oddychać. W wielu miejscach jest bardzo zanieczyszczone i wówczas jedyną oazą są nasze mieszkania, wyposażone w oczyszczacze.

Jednym z najnowszych propozycji na rynku oczyszczaczy jest Blue Pure 211+ firmy Bluair. To urządzenie o bardzo prostym, minimalistycznym wzornictwie, którego wygląd można personalizować dopasowując do wystroju pomieszczenia. Filtry są bowiem oferowane w różnych kolorach, więc można wybrać barwę, która najlepiej nam odpowiada.

Blueair Blue Pure 211 1

Urządzenie dostępne jest w wersjach przeznaczonych do pomieszczeń o powierzchni 5,5 lub 37 m kw., i dysponuje potrójnym systemem filtracji, który według producenta usuwa 99 proc. cząsteczek PM 2.5, takich jak alergeny, pleśń, kurz, dym itp. Natomiast wentylator z trzema poziomami prędkości, zapewnia cichą pracę urządzenia. Dużą zaletą jest także niskie zużycie energii, wynoszące 60 W na najwyższym poziomie ustawienia wentylatora oraz filtry, które trzeba wymieniać raz na pół roku, co obniża koszty eksploatacji.

Blueair Blue Pure 211 2

Mniejsza wersja Blue Pure 211+ kosztuje 250 dolarów, większa natomiast 280 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.