Bonusy przy zakupie Philips Multicooker

Jakub Kornacki
Bonusy przy zakupie Philips Multicooker

Philips Multicooker jest zaawansowanym robotem kuchennym, o którym w naszym serwisie już niejednokrotnie wspominaliśmy. Producent postanowił przygotować ciekawą promocję, w której zakup jego urządzenia nagradzany jest trzema dodatkowymi gratisami.

0

Korzystanie z robota kuchennego Philips Multicooker wiąże się z możliwością prostego oraz szybkiego przygotowania niemalże wszystkich potraw. Wielofunkcyjne urządzenie oferuje 12 różnych programów pracy, dzięki którym można gotować, smażyć, dusić czy piec. Przy użyciu tego modelu można wykonywać wszystkie czynności, do których użylibyśmy standardowej kuchenki gazowej czy płyty indukcyjnej. 

Wszystkie potrawy przygotowane są w jednej misie. Takie rozwiązanie wpływa na oszczędność czasu, który wykorzystywalibyśmy na sprzątanie. System podgrzewania 3D odpowiada za wysokie walory smakowe przygotowanych posiłków. 

Zakup robota kuchennego Philips Multicooker w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2014 roku będzie nagradzany dodatkową misą. Wystarczy jedynie wypełnić kupon promocyjny oraz wysłać go wraz z kopią dowodu zakupu na adres wskazany przez producenta. Dodatkowo, w każdym zestawie znajdować się będzie książka z przepisami.

DO 31 grudnia bieżącego roku można także skorzystać z promocji "Satysfakcja gwarantowana". Celem programu jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego zadowolenia z wyboru produktu. Jeśli w ciągu 60 dni od zakupu klient nie będzie zadowolony z jego użytkowania, będzie go mógł zwrócić do sklepu oraz otrzymać zwrot pieniędzy.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.