Bosch KAG90AI20 - dwudrzwiowa lodówka z dystrybutorem wody

Marek Cekaw
Bosch KAG90AI20 - dwudrzwiowa lodówka z dystrybutorem wody

Bosch wprowadził na rynek kolejny model dużej lodówko-zamrażarki wyposażonej w dystrybutor wody. Model KAG90AI20 charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnym wyposażeniem.

0

KAG90AI20 to kolejna lodówko-zamarażarka niemieckiego koncernu przeznaczona dla dużych rodzin potrzebujących sprzętu do przechowywania sporej ilości żywności. Jej łączna pojemność wynosi aż 522 litry i rozkłada się na chłodziarkę oraz zamrażarkę.

Chłodziarka ma pojemność 359 litrów i znajdziemy w niej sześć szklanych półek, pojemnik na jajka, a także uchwyty i póki znajdujące się po wewnętrznej stronie podwójnych drzwi. Zamrażarka ma z kolei pojemność 163 litrów i bardzo ustawne wnętrze zdolne pomieścić dużo mrożonek. Wyposażono ją także w system automatycznego odmrażania, a więc użytkownik nie musi się już martwić lodem osadzającym się na produktach.

Obudowę lodówki wykonano z nierdzewnej stali pokrytej powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców, zaś w jedno z dwojga drzwi wbudowano dystrybutor wody oraz elektroniczny system sterowania funkcjami sprzętu wraz z wyświetlaczem prezentującym aktualne temperatury oraz wybrany tryb pracy.

Bosch KAG90AI20 dostępny jest w cenie 1350 euro.

bosch-kag90ai20-1

bosch-kag90ai20-2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.