Bose AE2w Bluetooth - pierwsze bezprzewodowe słuchawki w ofercie firmy

Jakub Kornacki, słuchawki, słuchawki wok
Bose AE2w Bluetooth - pierwsze bezprzewodowe słuchawki w ofercie firmy

Firma Bose poinformowała o wprowadzeniu na rynek pierwszych w swojej ofercie bezprzewodowych słuchawek stereofonicznych. Do komunikacji ze źródłem dźwięku słuchawki wykorzystują powszechnie stosowaną technologię Bluetooth. Model AE2w jest kontynuacją przewodowej linii Bose AE2, ale tym razem kabel nie będzie przeszkadzał podczas odsłuchu.

0

Słuchawki Bose AE2w to model wokółuszny. Moduł komunikacyjny Bluetooth jest odłączalny i przymocowany został do lewej muszli słuchawek. Akumulator zintegrowany z modułem Bluetooth ma zapewnić energii wystarczającej na co najmniej 7 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki lub ponad 200 godzin pracy w trybie gotowości.

Bose AE2w Bluetooth

W przypadku braku łączności Bluetooth ze źródłem dźwięku lub np. w sytuacji, gdy energia w akumulatorze się wyczerpie, istnieje możliwość podłączenia słuchawek klasycznym kablem audio z powszechnie stosowanymi końcówkami typu mini-jack.

Rozładowane słuchawki można naładować podłączając je do dowolnego gniazda USB. Kabel USB dostarczany jest razem ze słuchawkami, jak również i dodatkowy pokrowiec ułatwiający przenoszenie sprzętu w złożonej postaci. Ciekawostką jest sposób rozwiązania komunikatów informujących o stopniu naładowania akumulatora. Jeżeli słuchawki są sparowane ze sprzętem mobilnym pracującym pod kontrolą systemu iOS, to informacja o stanie akumulatora prezentowana jest nie tylko poprzez wskaźniki LED wbudowane w same słuchawki, ale może się wyświetlać również na ekranie iPhone'a czy iPada.

Bose AE2w Bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki firmy Bose obsługują jednocześnie dwa źródła dźwięku. Oznacza to, że użytkownik może się łatwo przełączać np. pomiędzy tabletem a smartfonem.

Model Bose AE2w w kolorze czarnym będzie dostępny w ofercie producenta od 27 maja br. Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 1049 zł.

Źródło: Bose, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.