Bose S1 Pro: bezprzewodowy głośnik imprezowy

Marek Cekaw
Bose S1 Pro: bezprzewodowy głośnik imprezowy

Marka Bose, która od wielu lat dostarcza wysokiej klasy sprzęt audio, zaprezentowała nowy model bezprzewodowego głośnika o nazwie S1 Pro. Produkt pełni domowego zestawu muzycznego lub przenośnego sprzętu imprezowego, a wbudowana bateria zapewnia do 11 godzin grania.

0

Głośniki bezprzewodowe dzielą się na takie, które możemy zabrać ze sobą wszędzie, oraz na modele przeznaczone wyłącznie do użytku w domu lub ogrodzie. Do drugiej kategorii bez wątpienia zaliczymy model Bose S1 Pro, który niedawno pojawił się w sprzedaży.

Głośnik ma dość prostą konstrukcję o wymiarach 28,1 x 23,8 x 33,2 cm i waży aż 7 kg, więc raczej trudno byłoby go zabrać ze sobą na pieszą wycieczkę. Mimo to producent wkomponował w obudowę specjalny uchwyt, który ułatwia przenoszenie sprzętu i wynoszenie go np. do ogrodu, gdzie zamierzamy zorganizować imprezę dla przyjaciół.

Bose S1 Pro 1

Sprzęt dysponuje technologią Bluetooth, zaś wbudowane gniazdo 3,5 mm umożliwia podłączenie do niego mikrofonu, keyboardu lub gitary i urządzenie własnego koncertu. Ciekawostką są także wbudowane sensory, które analizują pozycję głośnika i na bieżąco optymalizują dźwięk, by zapewnić jak najlepsze brzmienie. Sterowanie funkcjami odbywa się natomiast za pomocą dedykowanej aplikacji, zaś wbudowana bateria zapewnia do 11 godzin pracy sprzętu.

Bose S1 Pro 2

Bose S1 Pro dostępny jest w cenie 599 dolarów i choć nie jest to sprzęt tani, to z pewnością pomoże rozkręcić każdą imprezę.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.