Bose Sleepbuds: słuchawki do zasypiania z muzyką

Marek Cekaw
Bose Sleepbuds: słuchawki do zasypiania z muzyką

Firma Bose wprowadziła wreszcie do sprzedaży zapowiedziane w zeszłym roku słuchawki Sleepbuds. Jest to produkt specjalnie zaprojektowany dla osób, które uwielbiają zasypiać przy muzyce i wyposażony w rozwiązania, zapobiegające przeszkadzaniu w tym czasie innym osobom.

0

Zasypianie przy muzyce nie jest niczym niezwykłym i robi tak wiele osób, gdyż to często pomaga im zasnąć. By jednak nie przeszkadzać domowników zakłada się na uszy słuchawki. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ standardowe modele nie są przystosowane do tego by głowa leżała na poduszce, więc nie są zbyt wygodne.

Bose stworzyło jednak słuchawki specjalnie opracowane do takiego zastosowania. Produkt po raz pierwszy zapowiedziano w zeszłym roku, a teraz można go już kupić. Słuchawki nazywają się Sleepbuds i zostały wyposażone w kilka nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pierwszym z nich jest technologia maskowania dźwięku, która zapobiega przerwaniu snu. System działa na podobnej zasadzie co system redukcji hałasu, ale jest znacznie efektywniejszy. Ma 10 zaprogramowanych dźwięków, które skutecznie eliminuje, a są to m.in., szczekanie psa, ruch uliczny itp. Poza tym nie tylko blokuje dźwięki docierające do użytkownika, ale też zapobiega wydostawaniu się ich na zewnątrz. Dzięki temu słuchawki nie będą przeszkadzać osobie śpiącej obok.

Słuchawki Bose Sleepbuds są już dostępne w sprzedaży i można je dostać w cenie 249 dolarów.

Bose_sleepbuds1

Źródło: Bose.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.