Bose SoundSport Free: kompaktowe słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Bose SoundSport Free: kompaktowe słuchawki bezprzewodowe

Firma Bose pokazała nowy model słuchawek bezprzewodowych. Produkt o nazwie SoundSport Free jest ciekawą alternatywą dla słuchawek AirPods i powstał dla ludzi preferujących aktywność fizyczną. 

0

Słuchawki, zgodnie z nową modą są całkowicie bezprzewodowe i nie łączą ich żadne kable, co zapewnia użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Producent zadbał też o funkcje przydatne dla osób aktywnych fizycznie, takie jak odporność na wodę i pot oraz specjalne haczyki, dzięki którym trzymają się uszu nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Dodatkową zaletą jest także mocniejsza antena zapewniająca lepsze połączenie ze źródłem dźwięku. Słuchawki mają zasięg aż 10 metrów, a producent zapewnia, że antena jest na tyle silna iż nie będzie żadnych zakłóceń, nawet gdy telefon znajduje się w kiszeni lub torbie.

Dla zapewnienia wysokiego komfortu, słuchawki są oczywiście bardzo lekkie, ważą bowiem tylko 10 gramów A dla lepszej jakości dźwięku wyposażono je w cyfrowy procesor sygnałowy oraz korektor barwy. Do sterowania odtwarzaniem służą natomiast przyciski zlokalizowane w prawej słuchawce, które kontrolują muzykę, pozwalają odebrać połączenie telefoniczne oraz uruchomić cyfrowego asystenta.

Sprzęt ma na wyposażeniu baterię wystarczającą na 5 godzin ciągłej pracy. W etui znajduje się natomiast bank energii, który pozwala naładować je dwukrotnie, co wydłuża czas działania o kolejne 10 godzin.

Bose SoundSport Free dostępne są w kolorze czarnym oraz niebieskim z żółtymi akcentami. Produkt na razie jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 249,95 dolarów. Daty premiery jeszcze nie ustalono, ale zapewne pojawią się w sklepach jeszcze w tym roku.

Bose SoundSport Free1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.