Bose prezentuje nową stację dokującą ze złączem Lightning

Damian Jaroszewski
Bose prezentuje nową stację dokującą ze złączem Lightning

Firma Bose poszerzyła swoją ofertę stacji dokujących dla urządzeń marki Apple. Nowy model, o nazwie SoundDock Series III, został wyposażony w 30-pinowe złącze Lightning, więc może współpracować z iPhonem 5, iPadem 4, iPadem Mini, iPodem Touch 5 generacji i iPodem Nano 7 generacji.

0

Stacja dokująca nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo, ale także – kiedy są podłączone – ładuje ich baterię. Sam wygląd sprzętu jest praktycznie identyczny, jak modelu SoundDock Series II. Oznacza to, że jego design jest bardzo nowoczesny z zaokrąglonymi rogami i cienkim profilem. Wnętrze stacji do (podobno) unikalna konstrukcja, dzięki której sprzęt ma oferować szczegółowy dźwięk, przypasowany do warunków panujących w domu.

Bose SoundDock III

Bose SoundDock III

Oczywiście złącze Ligtning to nie jedyny sposób na podłączenie odtwarzaczy muzycznych. Bose SoundDock Series III jest także wyposażony w tradycyjne wejście AUX mini-jack 3,5 mm, więc bez problemu da się odtwarzać muzykę nawet z przestarzałego odtwarzacza MP3 lub MP4. W zestawie z gadżetem znajduje się pilot bezprzewodowy, przystosowany do współpracy z urządzeniami marki Apple. Pozwala on między innymi na zarządzaniem playlistami.

Bose SoundDock III

Bose SoundDock III

Stacja dokująca Bose SoundDock III jest dostępna w kolorze czarnym. Jej cena to mniej więcej 250 dolarów.

Bose SoundDock III

Bose SoundDock III

źródło: iTechnews

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.