Bowers & Wilkins P3 Series 2: dyskretna elegancja

Marek Cekaw
Bowers & Wilkins P3 Series 2: dyskretna elegancja

Firma Bowers & Wilkins odświeża swe klasyczne słuchawki P3. Nowy model nazywa się PS3 Series 2 i skierowany jest do fanów muzyki potrzebujących wysokiej jakości dźwięku, oraz sprzętu zapewniającego im duży poziom komfortu.

0

Duża część elementów konstrukcyjnych nowego modelu pochodzi od poprzednika. Słuchawki zaprojektowano w taki sposób, aby można z nich było korzystać na co dzień i to również poza domem, np. w drodze do pracy, szkoły lub na zakupy. Wyposażono je w ultra lekką ramkę wykonaną z aluminium, na której opiera się cała konstrukcja. Dzięki temu słuchawki są nie tylko wytrzymałe, ale też bardzo wygodne.

Dla zapewnienia większej elegancji, do ich wykończenia zastosowano elegancką, jagnięcą skórę, zaś o jakość dźwięku dbają niewielkie, doskonale zbalansowane przetworniki. Oferują one jednak sporą dawkę basów, więc będą ideale dla miłośników dyskotekowej i klubowej muzyki.

Jak wiele innych modeli słuchawek, PS3 Series 2 dysponują także pilotem do sterowania odtwarzaniem muzyki, w którym znajduje się mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych. Przewód został wprawdzie dopasowany do współpracy z iPhonem, ale można go łatwo wymienić na uniwersalny, zaś sama wymiana jest bardzo prosta.

Słuchawki PS3 Series 2 są już dostępne w sprzedaży i kosztują 149,99 dolarów.

Bowers Wilkins P3 1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.