Bowers & Wilkins PX: bezprzewodowy dźwięk bez zakłóceń

Marek Cekaw
Bowers & Wilkins PX: bezprzewodowy dźwięk bez zakłóceń

Firma Bowers & Wilkins wprowadza do sklepów nowy model słuchawek premium. Produkt o nazwie PX to słuchawki pozbawione kabli, a dodatkowo wyposażone w aktywny system redukcji szumów. 

0

Wiele osób uwielbia słuchać ulubionych wykonawców podczas spacerów lub wykonywania domowych czynności. Chętnie kupują więc bezprzewodowe słuchawki zapewniające pełną swobodę ruchów.

Firma Bowers & Wilkins ma w swej ofercie kilka takich modeli słuchawek, a teraz wprowadza do sprzedaży kolejny o krótkiej nazwie PX. Jest to produkt klasy premium, wyposażony w adaptacyjną technologię redukcji szumów, pozwalającą w pełni skupić się na muzyce i uniknąć rozpraszania przez dźwięki otoczenia.

System kontrolowany jest za pomocą aplikacji mobilnej i ma trzy różne tryby pracy. Na przykład opcja City przeznaczona jest do chodzenia ze słuchawkami po mieście, więc przepuszcza odgłosy ruchu ulicznego, chroniąc użytkownika przed wpadnięciem pod samochód. Wyposażono je także w sensor zatrzymujący odtwarzanie, gdy słuchawki zostaną zdjęte z głowy. Jest ono wznawiane po ich ponownym założeniu.

Producent deklaruje, że słuchawki na jednym ładowaniu będą działać do 22 godzin w trybie bezprzewodowym. Jeśli podłączymy je przewodem, możemy wówczas przez 33 godziny korzystać z trybu redukcji szumów.

Bowers & Wilkins PX oferowane są w cenie 330 funtów.

Bowers Wilkins PX 1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.