Bowers & Wilkins T7 - przenośny głośnik producentów Nautilusa

Marek Cekaw
Bowers & Wilkins T7 - przenośny głośnik producentów Nautilusa

Popularność głośników przenośnych sprawia, że nawet uznane marki decydują się na wprowadzenie takich modeli do swej oferty. Tak postąpiła m.in. brytyjska firma Bowers & Wilkins, która stworzyła głośnik T7.

0

Bowers & Wilkins to znany brytyjski producent wysokiej klasy sprzętu audio, który obecny jest na rynku od 1966 roku i dostarcza swym klientom urządzenia najwyższej klasy. Jej najbardziej znanym produktem są głośniki Nautilus, charakteryzujące się niezwykłym wzornictwem, które dostępne są w cenie 140 tysięcy złotych.

Teraz znana firma wprowadza na rynek coś tańszego, mianowicie pierwszy przenośny głośnik z Bluetooth o nazwie T7. Na pierwszy rzut oka obudowa wygląda bardzo minimalistycznie, lecz to przemyślana konstrukcja stworzona specjalnie po to, by zredukować wibracje oraz zniekształcenia dźwięku. W jej wnętrzu znajdziemy wysokiej klasy przetworniki oraz obwody elektroniczne, podwójny radiator odpowiedzialny za tony niskie, a także moduł Bluetooth oraz obsługę kodeków AptX.

Wbudowana bateria zapewnia natomiast do 18 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki.

Jak na sprzęt z wysokiej półki przystało Bowers & Wilkins T7 nie należy do produktów tanich. Producent ustalił jego cenę na 350 dolarów, jednak biorąc pod uwagę renomę brytyjskiej firmy, jest to kwota adekwatna do jakości oferowanego dźwięku.

bowers-and-wilkins-1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.