Braun Series 9: idealne golenie zarostu

Marek Cekaw
Braun Series 9: idealne golenie zarostu

Firma Braun przedstawia najnowszy model golarki elektrycznej Series 9. Produkt przeznaczony do usuwania męskiego zarostu, wyposażono w opatentowaną technologię SyncroSonic, zapewniającą jeszcze doskonalsze usuwanie włosów. Producent zadbał także o pokryty tytanem trymer.

0

Wielu mężczyzn stroni od golarek elektrycznych, gdyż uważają, że nie są one w stanie ogolić ich tak dokładnie, jak tego oczekują. Firma Braun obala jednak tę tezę przy pomocy najnowszego modelu golarki Braun Series 9.

Producent deklaruje, że jest to jedna z najskuteczniejszych golarek, a przy tym pozbawiona największej wady tych urządzeń, jaką jest podrażnianie skóry. Ten model jest dla niej wyjątkowo delikatny, a to za sprawą opatentowanej technologii SyncroSonic.

Jest specjalny system analizujący gęstość zarostu z częstotliwością 160 razy na minutę, co pozwala dostosować jej działanie w taki sposób, aby było ono jeszcze bardziej efektywne, a przy tym delikatne. Zainstalowana w golarce głowica składa się z 5 elementów tnących, zaprojektowanych w taki sposób, aby radzić sobie z każdym rodzajem zarostu, zarówno tym słabszym, jak i wyjątkowo gęstym. W ciągu tylko jednej minuty, golarka wykorzystuje aż 40 000 cięć poprzecznych.

Zaletą produktu jest również pokryty tytanem trymer HyperLift&Cut, co zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość i odporność na korozję. Braun twierdzi, że dzięki zastosowaniu tego materiału, golarkę możemy wykorzystać aż 50 tysięcy razy, więc urządzenie wystarczy nam na wiele lat użytkowania.

Co ważne, Braun Series 9 jest wodoodporna, więc można jej używać zarówno na sucho, jak i mokro. Dzięki temu jej czyszczenie jest również znacznie wygodniejsze, gdyż ostrze można spłukać pod bieżącą wodą.

Golarki są dostępne są w kolorach nawiązujących do klasycznej elegancji, takich jak chrom, srebro, czerń, niebieski czy złoto.

Braun Series 9, cena urządzenia w zależności od modelu:

9240s W&D: 1749,00 złotych
9260s W&D: 1749, 00 złotych
9290cc W&D: 1799, 00 złotych

9240s WD1

Źródło: prasowe

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.