Breville: wyzwól piękno swojej kuchni

Marek Cekaw
Breville: wyzwól piękno swojej kuchni

Breville, producent urządzeń małego AGD, wkracza do Polski za sprawą autoryzowanego dystrybutora firmy DLF Sp. z.o.o. Urządzenia Breville na tle konkurencji wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz nieszablonowym designem, który nada niepowtarzalny charakter każdej kuchni. 

0

Breville – o powstaniu marki

Firma Breville posiada australijskich rodowód. To właśnie w Melbourne w 1932 r. Bill O’Brien i Harry Norville z połączenia swoich nazwisk stworzyli nazwę Breville. Początkowa ich działalność związana była z produkcją radioodbiorników oraz wykrywaczy min. Następnie swój model biznesowy przekształcili w konstruowanie urządzeń gospodarstwa domowego. W 1974 r. marka Breville pierwsza na świecie zaprezentowała opiekacz do kanapek, który okazał się ogromnym sukcesem. Tylko w pierwszym roku sprzedano 400 tys.

Breville

urządzeń. Oprócz opiekacza do kanapek spod znaku Breville jako pierwsze na świecie pojawiły się również wyciskarka do całych owoców oraz czajnik z regulacją temperatury. Łącznie marka posiada ponad 100 aktywnych patentów. Właścicielem marki Breville w Europie jest amerykańskie konsorcjum Jarden Consumer Solutions.

Breville2

Małe jest piękne
Mały sprzęt AGD to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Współcześnie trudno sobie wyobrazić przygotowywanie codziennych potraw bez możliwości korzystania z czajnika, blendera, tostera czy opiekacza do kanapek. Urządzenia te nie tylko wpływają na jakość dań, ale również potrafią zaoszczędzić sporo cennego czasu. Ponadto coraz częściej zwracamy również uwagę na walory estetyczne sprzętów, które nierzadko wystawione są na widoku i swoim wyglądem albo decydują o charakterze wystroju kuchni lub go po prostu dopełniają.

Breville3

Zazwyczaj podczas projektowania wymarzonej kuchni ustalamy styl jakim ma się ona charakteryzować włączając w to meble oraz urządzenia dużego AGD, takie jak zmywarka czy piekarnik. Niestety często zapominamy o przysłowiowej wisience na torcie w postaci eksponowanych na blatach urządzeń gospodarstwa domowego, które znacząco mogą odmienić charakter kuchni i nadać jej wyjątkowego sznytu.

Breville4

Gama produktowa Breville w Polsce
Marka Breville oferuje polskim klientom innowacyjne urządzenia dla wszystkich, którzy cenią nie tylko zdrowe i smaczne posiłki, ale również szukają zaspokojenia potrzeby posiadania wyjątkowych pod względem designu sprzętów małego AGD. Oferowana gama produktowa to kompletny zestaw urządzeń, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej nowoczesnej kuchni.

Breville5

Produkty Breville dostępne w Polsce to:

Seria High Gloss:
Czajnik elektryczny Breville High Gloss
Opiekacz do kanapek Breville High Gloss
Toster na 2 kanapki Breville High Gloss
Toster na 4 kanapki Breville Hig Gloss
W ofercie można znaleźć również:
Blender personalny Blend Active (2 modele)
Ekspres do kawy Breville Prima Latte (w kolorze srebrnym lub czerwonym)
Grill elektryczny Breville DuraCeramic
Opiekacz Breville DuraCeramic
Opiekacz do kanapek Breville DuraCeramic

Breville7

Wspólnie z Breville na polskim rynku debiutuje również Food Saver – marka tworząca systemy pakowania próżniowego – również wchodząca w skład konsorcjum Jarden Consumer Solution.

Breville8

Breville9

Źródło: Rumour, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.