Brewista: domowa wytwórnia masła orzechowego

Marek Cekaw
Brewista: domowa wytwórnia masła orzechowego

Firma Brewista specjalizująca się w wysokiej klasy sprzęcie AGD, stworzyła nowy produkt, który przyda się w każdej kuchni. Oferowane przez nią urządzenie zostało stworzone do produkcji mleka migdałowego oraz masła orzechowego.

0

Współczesny sprzęt AGD jest w stanie pomóc nam w przygotowaniu niemal wszystkiego, co tylko zapragniemy i w zasadzie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Udowadnia to firma Brewista, której najnowszy produkt spodoba się przede wszystkim dzieciom.

Jest to bowiem nowoczesny blender, którego zadaniem jest produkcja zdrowego mleka migdałowego lub masła orzechowego. Wystarczy tylko wrzucić składniki, dodać wody, a następnie uruchomić urządzenie. Specjalne ostrza zasilane 500 W silnikiem, w ciągu kilku minut przygotowują nam dwa litry dwa litry gładkiego mleka migdałowego, które nie zawiera cukru, substancji chemicznych oraz konserwantów. Jeśli natomiast wrzucimy tam orzechy, wówczas uzyskamy około trzech filiżanek zdrowego, naturalnego masła orzechowego.

Produkt oferowany jest w zestawie z książką zawierającą przepisy, pozwalające w pełni wykorzystać nowe urządzenie. A kosztuje 449,95 dolarów.

mleko

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.