Bryston BDP-1USB - cyfrowy odtwarzacz plików audio

Marek Cekaw
Bryston BDP-1USB - cyfrowy odtwarzacz plików audio

Muzykę w formacie cyfrowym można odtwarzać z komputera lub przenośnego odtwarzacza. Jeśli takowego nie posiadamy, możemy słuchać ulubionych wykonawców w formacie MP3, wykorzystując do tego celu nowy model cyfrowego odtwarzacza BDP-1USB firmy Bryston.

0

BDP-1USB to stacjonarny odtwarzacz cyfrowych plików muzycznych. Jest to nieco tańsza wersja modelu BDP-2, którą pozbawiono wewnętrznej karty dźwiękowej co oznacza, że użytkownik musi postarać się o zewnętrzny przetwornik analogowo-cyfrowy.

Usunięcie karty dźwiękowej znacząco zredukowało cenę urządzenia, zaś producent zapewnia, że nie wpłynęło to na jakość oferowanego dźwięku. Odtwarzacz został dodatkowo wyposażony w liniowe źródło mocy, które zostało odizolowane od obwodów muzycznych, by nie powodować zniekształceń. Sprzęt umożliwia strumieniowanie UPnP, odtwarza pliki DSD, dysponuje także szybkim, 100 Mbit złączem Ethernet, a jego biblioteka może pomieścić do 30 000 utworów w takich formatach jak: FLAC, Apple Lossless, AIFF, WAV, MP3.

Dodatkową zaletą jest współpraca z urządzeniami mobilnymi na platformach iOS oraz Android, polegająca na przesyłaniu muzyki oraz sterowaniu jego funkcjami przy pomocy kompatybilnych aplikacji.

Bryston BDP-1USB dostępny jest w cenie 1795 dolarów.

Bryston bdp1-usb-white1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.