CES 2015 - LG pokaże nową lodówkę

Marek Cekaw
CES 2015 - LG pokaże nową lodówkę

LG Electronics podczas targów CES na swym stoisku zaprezentuje nie tylko najnowsze panele LCD z rodziny Art Slim przeznaczone do najnowszych modeli odbiorników telewizyjnych, lecz także sprzęt AGD. Wśród nowych propozycji znajdzie się także gigantyczna lodówka LPXS34886C.

0

LPXS34886C jest najnowszą chłodziarko-zamrażarką, którą koncern LG wprowadzi niebawem do sprzedaży. Produkt został wyposażony w system Door-in-Door i oferuje użytkownikom ogromną pojemność wynoszącą aż 962 litrów. Nie mogło się też obejść bez certyfikatu Energy Star świadczącego o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

System Door-in-Door jest rozwiązaniem coraz częściej stosowanym w lodówkach, gdyż zapewnia większą wygodę użytkowania. Dzięki systemowi podwójnych drzwi, użytkownik ma łatwiejszy dostęp do produktów. W zewnętrznych drzwiach można przechowywać napoje, przekąski oraz inne produkty, po które sięgamy najczęściej. A skoro nie trzeba otwierać lodówki całkowicie, łatwiej jest kontrolować temperaturę na zaprogramowanym poziomie.

LG LPXS34886C zostało wyposażone w najnowsze zdobycze techniki, a więc m.in., system Smart Cooling Plus, który w inteligentny sposób utrzymuje temperaturę oraz wilgotność w komorze chłodziarki. Jest także filtr dbający o usuwanie przykrych zapachów, jak również oświetlenie wnętrza w technologii LED, a także system Smart Diagnosis. To ostanie rozwiązanie nieustannie kontroluje sprawność wszystkich podzespołów lodówki i w razie stwierdzenia jakichś nieprawidłowości, pozwala przedstawicielom producenta przez telefon zdiagnozować usterkę.

Nowy model lodówki zostanie pokazany już 6 stycznia.

lg-did-fridge-1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.