COZOO: stylowa lampa biurkowa z portami USB

Marek Cekaw
COZOO: stylowa lampa biurkowa z portami USB

Wielofunkcyjność domowego oświetlenia stała się praktycznie standardem i obecnie nie tylko żarówki mają dodatkowe funkcje, ale też biurkowe lampki. Jedną z lamp oferujących coś więcej niż tylko światło, jest produkt firmy COZOO.

0

To stylowa lampka o minimalistycznym wzornictwie, której możemy używać na naszym biurku lub stoliku nocnym. Produkt charakteryzuje się prostą stylistyką, zaś białe, materiałowe pokrycie klosza nadaje mu dyskretnej elegancji, ułatwiając wtopienie się w rożny rodzaj wystroju wnętrza.

Lampa używa standardowych żarówek LED e26 lub w27, które dają ciepłe i miłe dla oka światło, ale to nie wszystko. W jej podstawie producent umieścił trzy poty USB oraz dwa gniazdka elektryczne. Można więc używać jej nie tylko do ładowania naszych urządzeń przenośnych, a też do zasilania laptopa podczas pracy, drukarki, głośników lub innych sprzętów. Ładowarka dysponuje dodatkowo inteligentną technologią ładowania, automatycznie wykrywając urządzenie i dobierając odpowiednie do niego napięcie.

LED Desk Lamp1

Produkt firmy COZOO dostępny jest w sklepach online w cenie 49,99 dolarów.

LED Desk Lamp2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.