Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S: pralka typu slim

Jakub Kornacki
Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S: pralka typu slim

Jeśli w swojej łazience nie dysponujesz dużą ilością miejsca to najnowsza pralka Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Urządzenie wygląda bardzo nowocześnie.

0

Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S jest niewielkich rozmiarów pralką typu slim. Funkcjonalne urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w łazienkach o stosunkowo małej powierzchni. Pralka posiada tylko 40 cm głębokości, a mimo to jest w stanie pomieścić 7 kg załadunku.CANDY_pralka Bianca_ BWM4 137PH61-S _foto3

Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko. W urządzeniu zastosowano szereg nowatorskich rozwiązań, których głównym zadaniem jest zapewnienie skutecznych rezultatów prania w jak najszybszym czasie przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum kosztów związanych z poborem wody oraz energii. 

Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej funkcji Zoom, która odpowiada za przeprowadzenie pełnego cyklu prania w 59 minut. Wydajny system Mix Power Jet jest w stanie zadbać o każdy rodzaj tkanin; detergent piorący wprowadzany jest bowiem bezpośrednio do bębna.CANDY_pralka Bianca_ BWM4 137PH61-S _foto1

Pralka została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono specjalny panel sterowania Smart Ring, czyli niewielki okrągły ekran dotykowy z wyświetlaczem umieszczonym pod kątem 11o. Oprócz tego urządzeniem można zarządzać bezprzewodowo z poziomu dedykowanej aplikacji Simply-Fi na wybrane gadżety mobilne.

Pralkę Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S wyceniono na 1969 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.