Candy CBG640/1X: okap do zabudowy

Jakub Kornacki
Candy CBG640/1X: okap do zabudowy

Candy CBG640/1X to nowoczesny okap kuchenny przeznaczony do zabudowy. Funkcjonalne urządzenie może stać się zintegrowanym elementem wystroju eleganckiej kuchni.

0

Candy CBG640/1X to okap typu wkład. Co to oznacza w praktyce? Urządzenie jest montowane w spodniej części szafki kuchennej znajdującej się nad sercem kuchni, czyli płyty gazowej bądź indukcyjnej. Urządzenie tworzy zintegrowaną całość z pozostałymi meblami wchodzącymi w skład wyposażenia kuchennego.

CANDY_okap  CBG640 1X

W Candy CBG640/1X zastosowano dwa wbudowane silniki, które mogą pracować w trzech różnych prędkościach. Funkcjonalny okap został wyposażony w filtr węglowy, który niweluje nieprzyjemne zapachy powstające na skutek gotowania, a także wchłania unoszącą się ku sufitowi parę wodną. Z kolei dwa wbudowane filtry przeciwtłuszczowe oddzielają cząsteczki tłuszczu od wszelkich pozostałych oparów.

Candy CBG640/1X oprócz swojej podstawowej funkcji pochłaniania nieprzyjemnych zapachów oraz pary wodnej został przystosowany również do wypuszczania na powierzchnię kuchni świeżego, czystego powietrza. Okap prezentuje się stylowo. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do zabudowy pod nowoczesne meble, jednakże bardzo dobrze sprawdzi się również w nieco starszych aranżacjach.

Okap do zabudowy Candy CBG640/1X został wyceniony na 374 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.