Candy CBWDS8514TH: energooszczędna pralko-suszarka

Jakub Kornacki
Candy CBWDS8514TH: energooszczędna pralko-suszarka

Pralko-suszarka Candy CBWDS8514TH może okazać się idealnym rozwiązaniem dla rodzin, które dysponują niewielką przestrzenią mieszkaniową, a chciałyby korzystać zarówno z pralki, jak i z suszarki.

0

Candy CBWDS8514TH to bardzo dobra alternatywa, która nie zajmuje dużo miejsca, a jest w stanie połączyć funkcjonalność obydwu urządzeń. Pralko-suszarka została przeznaczona do zabudowy, co również wpłynie na estetykę miejsca, w którym będzie się znajdowała. Równie ważnym (jeśli nie najważniejszym) atutem tego urządzenia jest najwyższa klasa efektywności energetycznej - A+++.18-31800270_CBDWS8514TH-F-S-58-M

Sercem nowej pralko-suszarki jest silnik inwerterowy. Jego wysoką jakość wykonania, a także skuteczność potwierdza 10-letnia gwarancja, jaką obdarowuje nas producent. Jego prędkość wynosi 1400 obrotów na minutę. Ponadto praca silnika charakteryzuje się efektywnością, niskim poziomem hałasu oraz bezawaryjnością. Całkowita pojemność urządzenia to 8 kg prania oraz 5 kg do suszenia.

Urządzenie oferuje możliwość dostosowania programu pracy spersonalizowanego dla poszczególnych użytkowników. Model pozwala dobrać odpowiednie parametry programu, obroty wirowania oraz poziom zabrudzenia tkanin. Candy CBWDS8514TH nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi urządzeniami mobilnymi poprzez łącze Wi-Fi, dlatego wszelkie ustawienia można wygodnie zmieniać w np. telefonie.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.